سن طلايي ارتودنسي

سن طلايي براي درمان ارتودنسي چه سني است؟

بسياري از بيماران ارتودنسي نميدانند كه در چه سني بايد به متخصص ارتودنسي مراجعه كنند و دقيقا در چه سني بايد از ارنودنسي استفاده كنند ما در اين مطلب براي شما اطلاعاتي را در نظر گرفته ايم درباره اينكه سن طلايي براي ارتودنسي چه سني  است.پس ادامه اين مطلب را از دست ندهيد.
جميليان بيان كرد: به دليل اينكه دندان هاي نيش آخرين دندان هايي هستند كه در دهان ظاهر مي شوند در نتيجه در ناحيه دندان هاي جلو با رويش دندان هاي نيش، بيمار دچار شلوغي دندان ها شده و ظاهر زشتي پيدا كرده و در نتيجه نياز به درمان ارتودنسي پيدا مي كند.

وي تصريح كرد: در بيماراني كه دچار مشكل فكي هستند حتماً بايد بيمار را قبل از بلوغ معاينه كرد در مورد پسرها به طور معمول ده سالگي بهترين زمان و در مورد دخترها هشت سالگي به طور معمول مهمترين زمان است.

تاثير ناهنجاري در طول درمان ارتودنسي چهقدر است؟


دكتر عبدالرضا جميليان متخصص ارتودنسيدر گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: زمان درمان بستگي به نوع ناهنجاري داردو تاثير ناهنجاري ها در زمان ارتودنسي بسيار مهم است . اما در هر سني مي توان ارتودنسي را انجام داد.

وي افزود: اگر سن بيمار كمتر باشد درمان راحت تر، كوتاه تر و موفقيت آميزتر خواهد شد، البته نوع ناهنجاري در تشخيص زمان درمان بسيار با اهميت است

سن مناسب ارتودنسی

متخصص ارتودنسي

ارتودنسي

نوشته شده توسط احمد خليلي | ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۹:۳۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |